Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Valča, okres Martin, Valčianska dolinaHľadať
 
 

Deň matiek

Deň Matiek 2016

matky

 

V tomto roku sme si Deň matiek pripomenuli 9.5.2016 o 16,30 hod. Úvodný prejav a úctu k matkám predniesla, tiež matka, starostka obce JUDr. Mária Ondráčková. Zhodnotila poslanie matky a uviedla program žiakov materskej a základnej školy.

 


 
 • DSCN8932.JPG

  Vystúpenie škôlkárov

 • DSCN8940.JPG

  Vystúpenie škôlkárov

 • DSCN8948.JPG

  Vystúpenie žiakov ZŠ

 • DSCN8949.JPG

  Vystúpenie žiakov ZŠ

 • DSCN8953.JPG

  Vystúpenie žiakov ZŠ

 • DSCN8961.JPG

  Mamička

 • DSCN8920.JPG

  Príhovor starostky

 • DSCN8924.JPG

  Najmenší škôlkári


 

Deň matiek 2015

deň matiekMilé mamičky, slovo mama je kratučké, milé, láskavé. Napriek tomu, že slovo mama sa každé dieťa naučí vysloviť ako prvé, nedá sa slovami vyjadriť, čo pre nás slovo mama znamená. Svojej matke vďačíme za to, že sme tu a za to, akí sme. Matka je našou oporou, našou ochrannou náručou, naším potešením.

Prajem teda všetko dobré všetkým mamičkám. Mladým, aby ste si užívali radostí so svojimi detičkami a taktiež skôr narodeným, aby vám vaše veľké deti prinášali viac radostí ako starostí.
Deň matiek je špeciálny čas povedať vám – milé naše mamy ako vás máme radi, čo pre nás znamenáte a vyjadriť vám našu vďačnosť za všetko, čo pre nás robíte. Ďakujeme všetkým mamách za vašu lásku a obetavosť a prajeme vám, aby vaše srdcia boli naplnené dobrom, radosťou a nádejou, aby sviatok matiek vydržal v našich mysliach a srdciach nielen v mesiaci máj, ale aj po celý rok a to každý rok. 
Obec Valča v spolupráci s Materskou školou a základnou školou vo Valči zorganizovali príjemné nedeľňajšie popoludnie, na ktorom vystúpili deti pod vedením svojich učiteliek, ktorým tiež ďakujem za pekný kultúrny program pre naše mamičky a babičky.

Mária Ondráčková, starostka


 

dnes je: 22.9.2019

meniny má: Móric

podrobný kalendár

Cestovný poriadok Valča - Martin a späť je v priložených súboroch. Ďalšie spojenia vyhľadáte kliknutím na hlavičku CESTOVNÝ PORIADOK.

regionálne vysielanie z Turca

webygroup
ÚvodÚvodná stránka