Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Valča, okres Martin, Valčianska dolinaHľadať
 
 

Klub dôchodcov

Kontakty

KLUB dôchodcov Valčaklub

Predseda: Rozália Krupčíková                  

Telefón: +421 43 429 4300          

 


 

Výročná členská schôdza

mazurka1. februára 2015 sa stretli členovia valčianskeho Klubu dôchodcov na svojej výročnej členskej schôdzi. Rokovanie otvorilo vystúpenie detského a mládežníckeho folklórneho súboru Kalužiar z Martina, ktorý vyčaril na tvárach prítomných radosť a príjemnú atmosféru, ktorá bola umocnená spoločnou mazurkou folkloristov a dôchodcov.

Starostka obce JUDr. Mária Ondráčková využila prítomnosť seniorov na zorganizovanie prednášky, ktorá bola zo strany npor. JUDr. Ľudmily Húskovej z Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Martine zameraná na ich bezpečnosť. Prednášajúca výstižne informovala o spôsoboch ich ochrany pred nepoctivými predajcami podomového predaja, pred falošnými „pracovníkmi“ pre odpisovanie stavu elektriky, plynu. Oboznámila ich so spôsobmi bezpečného správania sa v cestnej premávke, vo verejných čakárňach.
Valčianski dôchodcovia na rokovaní zhodnotili svoju činnosť za uplynulý rok, zablahoželali jubilantom, ktorí v roku 2015 oslávia svoje okrúhle životné jubileum, uctili si pamiatku zosnulého člena, načrtli svoj plán činnosti na ďalšie obdobie. Uznanie si zaslúži pani Štefánia Rybárová, ktorá zarecitovala báseň o M.R. Štefánikovi z jej mladých čias a spievanie speváckej skupiny pri Klube dôchodcov. Starostka obce vo svojom vystúpení ocenila prácu dôchodcov v ich produktívnom veku ako veľký prínos v súčasnosti pre ich vnúčatá a pravnúčatá a zaželala im veľa zdravia, požehnania do ďalších rokov. 


 

Klub dôchodcov

  • Fotoalbum 2015

 

dnes je: 19.9.2019

meniny má: Konštantín

podrobný kalendár

Cestovný poriadok Valča - Martin a späť je v priložených súboroch. Ďalšie spojenia vyhľadáte kliknutím na hlavičku CESTOVNÝ PORIADOK.

regionálne vysielanie z Turca

webygroup
ÚvodÚvodná stránka