Valča, okres Martin, Valčianska dolinaHľadať

Spieva naša rodina 3.ročníkVytlačiť

spieva nasa rodinaVážení spoluobčania a návštevníci,

Miestny odbor MS vo Valči, Obec Valča, Hudobný odbor MS, Dom MS v Žiline, Turčianske kultúrne stredisko Martin s finančnou podporou VÚC Žilina,  Vás srdečne pozývajú na podujatie, ktoré sa uskutoční dňa 20.10.2018 so začiatkom o 14,00 hod. v kultúrnom dome vo Valči,

Jedná sa o 3. ročník nesúťažnej prehliadky  slovenských ľudových piesní - Spieva naša rodina, v podaní rodinných príslušníkov. Cieľom podujatia je propagovať a udržiavať tradičnú ľudovú pieseň najmä v rodinnom prostredí a odovzdávať ju ďalším generáciám.

Veríme, že svojou účasťou podporíte toto jedinečné podujatie.

Orgnaizátori sa tešia na Vašu účasť.

dnes je: 26.6.2019

meniny má: Adriána

Cestovný poriadok Valča - Martin a späť je v priložených súboroch. Ďalšie spojenia vyhľadáte kliknutím na hlavičku CESTOVNÝ PORIADOK.

ÚvodÚvodná stránka