Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná
Valča, okres Martin, Valčianska dolinaHľadať
 
 

SÚŤAŽ ZLATÝ ERB

zlaty erb

 

Vážení spoluobčania, 

naša obec v roku 2017 bola automaticky prihláséna  do súťaže Zlaty erb, keďže v minulom roku bola umiestnená do 5. miesta. Súťaž na území SR prebieha od roku 2004. Súťažiacimi sú samosprávne kraje, mestá, mestské časti a obce SR. Predmetom súťaže sú oficiálne webové stránky a elektronické služby samosprávnych krajov, miest, mestských časí a obcí SR. Hodnotenie sa vzťahuje na stav v čase posudzovania.

Hlavným cieľom súťaže ZlatyErb.sk je podporiť informatizáciu slovenských samospráv, oceniť výnimočné projekty, podporiť výmenu skúseností a ohodnotiť snahu zástupcov samospráv účinne využívať informačno-komunikačné technológie k zvyšovaniu kvality a prístupnosti služieb samosprávnych krajov, miest, mestských častí a obcí.

Naša obec v  hodnotení ZA ROK 2017  sa umiestnila na 6. mieste.  

Víťazom BLAHOŽELÁME!

Víťazov a hodnotenie  si môžete pozrieť na: https://www.zlatyerb.sk/index.php/vitazi

 


 

diplom

 

15.11.2016 starostka Obce Valča prevzala ocenenie za účasť v súťaži ZLATY ERB.sk  2016

Obec VALČA  -  2. miesto

 

Všetkým, ktorí podporili túto myšlienku patrí poďakovanie.

 

Vážení poslanci, starostka a spolutvorcovia,

s potešením som prijala  správu o nominácii našej obce. Rada by som Vám poďakovala, že ste súhlasili s  návrhom zapojiť naše webové sídlo do tejto súťaže. Starostke ďakujem , že mi umožnila web  sídlo obce spravovať. Ubezpečujem Vás, že aj naďalej chcem napĺňať nielen ciele tejto súťaže, ale hlavne prinášať na stránke informácie v zmysle platnej legislatívy a to podľa môjho najlepšieho vedomia a svedomia, ktoré budú osožné nielen  Valčanom ale aj širokej verejnosti, ktorej by stránka mala slúžiť.

Moje veľké ďakujem patrí p. RNDr. Beáte Kráľovej, ktorá je našim osobným poradcom od firmy Weby Group, firme WEBY GROUP s.r.o. Zvolen,  pracovníčkam OÚ Valča a všetkým, ktorí mi poskytovali potrebné podklady a boli nápomocní pri obnove stránky. 

Toto ocenenie nám finančné výhody pre obec neprinieslo, ale verím, že sme našu Valču zasa trochu posunuli za hranicu nášho katastra. 

S úctou webmaster

Ing. Mária Valaštíková, poslanec Obecného zastupiteľstva Valča.


vyhlasenie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vážení občania,

predkladám Vám tlačovú správu a fotogalériu zo slávnostného odovzdávania ocenení v súťaži ZlatýErb.sk 2016, ktoré sa uskutočnilo 15.11.2016 v rámci medzinárodného kongresu ITAPA v Bratislave. 

Bolo mi cťou prevziať ocenenie za našu obec v tejto súťaži. Touto cestou vyslovujem poďakovanie za spoluprácu firme WEBY GROUP a jej reprezentantke p. RNDr. Beáte Kráľovej a našej webmasterke, ako aj Vám všetkým, ktorí ste svojimi príspevkami, fotografiami a podnetmi dávali podklad, aby naša web stránka bola ohodnotená pekným 2. miestom. Verím, že každý, čo len malý krôčik našu obec zviditeľní. Budem rada, ak mi Vaše postrehy budete  predkladať, aby sme aj naďalej mohli Vám, občanom, podávať  informácie v čo najväčšom množstve zo  života v našej obci.

JUDr. Mária Ondráčková, starostka obce

Fotogaléria: 

http://www.unia-miest.sk/vismo/galerie2.asp?id_org=600175&id_galerie=1276&p1=1267


 

Cestovný poriadok Valča -Martin a späť je v priložených súboroch. Ďalšie spojenia vyhľadáte kliknutím na hlavičku CESTOVNÝ PORIADOK

Valča-Trnovo-Martin a späť 506408_2017-12-10.pdf (139.6 kB)
Valča-Príbovce-Martin a späť 506410_2017-12-10.pdf (129.8 kB)

regionálne vysielanie z Turca

dnes je: 18.11.2018

meniny má: Eugen

webygroup
ÚvodÚvodná stránka