Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Valča, okres Martin, Valčianska dolinaHľadať
 
 

Súťaž ZlatyErb.sk

diplm2018Vážení občania,

vedenie obce od roku 2015 malo cieľ prinášať svojim občanom, návštevníkom a všetkým, ktorým nie je naša obec ľahostajná, čo najlepší servis pri poskytovaní informácií o dianí v samospráve, kultúre, športe. Okrem obecného rozhlasu  sa  v tomto smere najlepším prostriedkom stala aj  internetová stránka našej obce, čo v roku 2018 potvrdila aj súťaž Zlatý erb, kde sme sa zapojili už po tretí krát.  

Súťaž ZlatyErb.sk každoročne vyhlasuje Únia miest Slovenska a eSlovensko spoločne so Združením informatikov samospráv Slovenska a Úniou nevidiacich a slabozrakých Slovenska a je spolufinancovaná Európskou Úniou v rámci programu Connecting Europe Facility.

Radi privítame Vaše nápady na vylepšenie.

Viac prečítajte na:

http://www.unia-miest.sk/vismo/dokumenty2.asp?id_org=600175&id=5227

http://www.teraz.sk/slovensko/vitazstvo-v-sutazi-zlatyerbsk-patr/361174-clanok.html


erbVážení spoluobčania, 

naša obec v roku 2017 bola automaticky prihlásená do súťaže Zlaty erb, keďže v minulom roku bola umiestnená do 5. miesta. Súťaž na území SR prebieha od roku 2004. Súťažiacimi sú samosprávne kraje, mestá, mestské časti a obce SR. Predmetom súťaže sú oficiálne webové stránky a elektronické služby samosprávnych krajov, miest, mestských časí a obcí SR. Hodnotenie sa vzťahuje na stav v čase posudzovania.

Hlavným cieľom súťaže ZlatyErb.sk je podporiť informatizáciu slovenských samospráv, oceniť výnimočné projekty, podporiť výmenu skúseností a ohodnotiť snahu zástupcov samospráv účinne využívať informačno-komunikačné technológie k zvyšovaniu kvality a prístupnosti služieb samosprávnych krajov, miest, mestských častí a obcí.

Naša obec v hodnotení ZA ROK 2017 sa umiestnila na 6. mieste.  

Víťazom BLAHOŽELÁME!

Víťazov a hodnotenie si môžete pozrieť na: https://www.zlatyerb.sk/index.php/vitazi

 


diplom

15.11.2016 starostka Obce Valča prevzala ocenenie za účasť
v súťaži ZlatyErb.sk 2016

 

Obec VALČA  -  2. miesto

 

Všetkým, ktorí podporili túto myšlienku patrí poďakovanie.

 

Vážení poslanci, starostka a spolutvorcovia,

s potešením som prijala správu o nominácii našej obce. Rada by som Vám poďakovala, že ste súhlasili s návrhom zapojiť naše webové sídlo do tejto súťaže. Starostke ďakujem, že mi umožnila web sídlo obce spravovať. Ubezpečujem Vás, že aj naďalej chcem napĺňať nielen ciele tejto súťaže, ale hlavne prinášať na stránke informácie v zmysle platnej legislatívy a to podľa môjho najlepšieho vedomia a svedomia, ktoré budú osožné nielen Valčanom ale aj širokej verejnosti, ktorej by stránka mala slúžiť.

Moje veľké ďakujem patrí p. RNDr. Beáte Kráľovej, ktorá je našim osobným poradcom od firmy Weby Group, firme WEBY GROUP s.r.o. Zvolen, pracovníčkam OÚ Valča a všetkým, ktorí mi poskytovali potrebné podklady a boli nápomocní pri obnove stránky. 

Toto ocenenie nám finančné výhody pre obec neprinieslo, ale verím, že sme našu Valču zasa trochu posunuli za hranicu nášho katastra. 

S úctou webmaster

Ing. Mária Valaštíková, poslanec Obecného zastupiteľstva Valča.


vyhlasenie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vážení občania,

predkladám Vám tlačovú správu a fotogalériu zo slávnostného odovzdávania ocenení v súťaži ZlatyErb.sk 2016, ktoré sa uskutočnilo 15.11.2016 v rámci medzinárodného kongresu ITAPA v Bratislave. 

Bolo mi cťou prevziať ocenenie za našu obec v tejto súťaži. Touto cestou vyslovujem poďakovanie za spoluprácu firme WEBY GROUP a jej reprezentantke p. RNDr. Beáte Kráľovej a našej webmasterke, ako aj Vám všetkým, ktorí ste svojimi príspevkami, fotografiami a podnetmi dávali podklad, aby naša web stránka bola ohodnotená pekným 2. miestom. Verím, že každý, čo len malý krôčik našu obec zviditeľní. Budem rada, ak mi Vaše postrehy budete predkladať, aby sme aj naďalej mohli Vám, občanom, podávať informácie v čo najväčšom množstve zo života v našej obci.

JUDr. Mária Ondráčková, starostka obce

Fotogaléria: 

http://www.unia-miest.sk/vismo/galerie2.asp?id_org=600175&id_galerie=1276&p1=1267


 

dnes je: 23.10.2019

meniny má: Alojzia

podrobný kalendár

Cestovný poriadok Valča - Martin a späť je v priložených súboroch. Ďalšie spojenia vyhľadáte kliknutím na hlavičku CESTOVNÝ PORIADOK.

regionálne vysielanie z Turca

webygroup
ÚvodÚvodná stránka