Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Valča, okres Martin, Valčianska dolinaHľadať

Zo života futbalu

Z futbalového turnaja o pohár starostky Obce Valča 2018

Turnaj prípravky Jaguár cup 2016

Sobotné dopoludnie 25.6.2016 na Dielci patrilo najmenším z futbalu - prípravke. Spolu s ďalšími družstvami si zasúťažili v turnajových zápasoch.

Výkony všetkých družstiev boli výborne. Poďakovanie patrí organizátorom a rodičom, ktorí turnaj pripravili.

24. ročník o pohár starostu obce Valča

poharV sobotu 18. júla 2015 bolo na Dielci športovo a veselo. Konal sa tam 24. ročník futbalového turnaja o pohár starostky obce. Futbalisti z Blatnice, Príboviec, Slovian a Valče „zápolili“ medzi sebou i fair play. Víťazom sa stalo mužstvo TJ Dynamo Príbovce. Valčianski futbalisti sa umiestnili na 2. mieste, za nimi TJ Družstevník Slovany a TJ Družstevník Blatnica. V priebehu celého dňa na Dielci rozvoniaval chutný guľáš. Športové popoludnie bolo ukončené tanečnou zábavou. Poďakovanie patrí organizátorom TJ Družstevník Valča a Obci
Valča.

Dorast v IV. lige

turnajNaši dorastenci v nedeľnom derby vyhrali v Turčianskych Kľačanoch 0:1, čím sa po dlhej dobe stali majstrami Turca a vybojovali si postup do IV. ligy. Chlapcom a realizačnému teamu blahoželáme a prajeme veľa úspechov vo vyššej súťaži.

dnes je: 15.9.2019

meniny má: Jolana